Filmy pocałunek, relacja mężczyzna-kobieta, relacja matka-córka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pocałunek, relacja mężczyzna-kobieta, relacja matka-córka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Serial opowiadający o losach rodziny Brzozowskich i jej przyjaciół, rodziny, której członkowie mieszkają przy tytułowej ul. Wspólnej. Są powiązani nie tylko więzami rodzinnymi, ale również historią. Jako dzieci mieszkali w jednym sierocińcu.
Dwoje zakochanych ludzi ucieka przed wynajętym płatnym zabójcą oraz policją.


Jenny jest największą fanką Jansona – rockmena. Właśnie skończyła liceum i wraz ze swoim przyjacielem Ryanem wyjeżdża na wakacje do pracy do kurortu na Karaibach. Wbrew jej oczekiwaniom zjawia się tam również Jenson. Jenny ma jedyną szansę by pokazać chłopakowi o swoim istnieniu. Udaje jej się wkręcić na jacht, którym Janson wraz z swoimi znajomymi wyrusza w rejs pełen zabawy. Kiedy Janson wypada za burtę Jenny skacze na pomoc chłopakowi. Udaje im się na tratwie ratunkowej dopłynąć do bezludnej wyspy… Jenny odkrywa jednak prawdę że po drugiej stronie wyspy znajduje się ich kurort. Jednak wizja bycia sam na sam z Jansonem sprawia że dziewczyna postanawia zataić ten fakt przed chłopakiem. Spokojne „wakacje” Jenny przerywa nieoczekiwane zjawienie się Alexis dziewczyna odkryła prawdę i podstępem zjawiła się tej samej stronie wyspy by powalczyć o uczucia Jansona.
Bohaterką historii jest przebojowa kobieta, która zakochuje się w młodszym od siebie mężczyźnie. W tym samym czasie pierwszą w swoim życiu miłość przeżywa także jej córka.

Candy

7,1
Poeta Dan zakochuje się w studentce sztuki, którą pociąga jego "luzacki" styl bycia, oraz miłość do heroiny, którą zdrobniale nazywa Candy, tak samo jak brzmi imię dziewczyny. Tak bardzo jak płomienne jest między młodymi uczucie tak wielki jest pociąg do narkotyków. Prowadzi to do nieuniknionego spotkania z brutalną rzeczywistością. Ich związek zmienia się od niezwykłego zauroczenia, przez namiętną miłość, aż do samodestrukcji i szaleństwa.
Mollie (Kirstie Alley) jest samotną, pracującą matką, która marzy, by znaleźć idealnego ojca dla swego dziecka. Jej synek Mickey, podjął już decyzję. Jego wybór padł na Jamesa (John Travolta), taksówkarza, który potrafi wnieść radość w życie każdego. Pech w tym, że Mollie nie chce nawet słyszeć o Jamesie. Mały Mickey musi popisać się nie lada fantazją, by zbliżyć do siebie tych dwoje, zanim będzie za późno.
W tym filmie tytuł brzmi niewinnie. W rzeczywistości to obraz porządnych, zdawałoby się, młodych małżeństw z niewielkiego miasteczka. Ich życie to na pozór sielanka - wspólne spotkania, place zabaw, pływanie z dziećmi. Idealne dzieci, idealni rodzice. Dzieci mają w przyszłości osiągać szczyty kariery, a znudzeni małomiasteczkowym życiem i nieustanną grą pozorów rodzice poszukują ucieczki i zapomnienia w ukradkowych romansach i internetowej pornografii.
Obraz ukazuje historię kobiecej kapeli rockowej The Runaways. Grupa powstała z inicjatywy perkusistki Sandy West i gitarzystek Joan Jett oraz Lity Ford w roku 1975. Wokalistką została Currie. Wkrótce muzykalnymi dziewczętami zainteresował się menedżer Kim Fowley, który wylansował zespół bazując na niezwykłym jak na owe czasu wizerunku rockmanek odzianych w bieliznę i skórę. W krótkiej lecz burzliwej karierze panie z The Runaways doczekały się przebojów takich, jak "Cherry Bomb", "Queens of Noise" czy "Born to Be Bad". Zespół zakończył działalność w roku 1979. Cheri Currie dołączyła do zespołu gdy miała zaledwie 15 lat - tyle samo, co dziś Dakota Fanning. Wokalistka eksperymentowała z narkotykami i nie stroniła od zakrapianych imprez.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…